New Cozy Apt Located On The Japanese Local Shopping Street

Εκλεκτή τοποθεσία του New Cozy Apt Located On The Japanese Local Shopping Street Τόκιο 26 τ.μ. Επιτρέπει εύκολη πρόσβαση στο Πάρκο Shinohazaki που βρίσκεται σε απόσταση περίπου 3 χλμ. Οι επισκέπτες μπορούν να χρησιμοποιήσουν Wi-Fi για εργασία ή ψυχαγωγία.

Επιπλέον, υπάρχουν στεγνωτήρας μαλλιών και πετσέτες. Αυτό το κατάλυμα διαθέτει ξεχωριστή τουαλέτα και ντους.

Για όσους προτιμούν να μαγειρεύουν, το New Cozy Apt Located On The Japanese Local Shopping Street προσφέρει πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα για την προετοιμασία σπιτικού φαγητού.

Αυτό το διαμέρισμα με 9 δωμάτια απέχει κατά προσέγγιση 15 λεπτά με αυτοκίνητο από το Μουσείο Σουμίντα Χοκουσάι, που είναι ένα εξαιρετικό μέρος. Αν θέλετε να δείτε τα γύρω αξιοθέατα, επισκεφθείτε τον Ναό Shibamata Taishakuten που απέχει περίπου 6 χλμ. από το New Cozy Apt Located On The Japanese Local Shopping Street με 1 υπνοδωμάτιο. Το διαμέρισμα βρίσκεται κατά προσέγγιση 20 λεπτά με αυτοκίνητο από το Μουσείο Έντο του Τόκιο. Από εδώ μπορείτε να φτάσετε στο σιδηροδρομικό σταθμό Shin-Koiwa που βρίσκεται σε απόσταση μόλις 400 μέτρων.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near New Cozy Apt Located On The Japanese Local Shopping Street Τόκιο
8套衛浴 8間套房 Jr地鐵徒步2分 Donki唐吉訶德 徒步1分 直達新宿 秋葉原 東京 有電梯 機場直達 新8
Τιμή μόνο για κινητά

8套衛浴 8間套房 Jr地鐵徒步2分 Donki唐吉訶德 徒步1分 直達新宿 秋葉原 東京 有電梯 機場直達 新8

304 μ από το κατάλυμα
Gest Residence Edoriver Airport Line Self Check In
Τιμή μόνο για κινητά

Gest Residence Edoriver Airport Line Self Check In

7.1
Καλό 28 σχόλια
993 μ από το κατάλυμα
USD 63 USD 57
ανά νύχτα
小岩民泊宿
Τιμή μόνο για κινητά

小岩民泊宿

7.0
Καλό 2 σχόλια
2.6 χλμ. από το κατάλυμα
USD 105 USD 95
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    ΔιεθΝές Αεροδρόμιο Τόκιο Haneda
    31 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Σταθμός Kameido
    3,6 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Υπηρεσίες καταλύματος

    • VIP check-in/ -out
    • 24ωρη ασφάλεια
    • Αποθήκευση αποσκευών

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας
    • Στεγνωτήρα
    • Κουζινικά είδη

    Στα δωμάτια

    • Κλιματισμός
    • Θέρμανση
    • Υπηρεσία σιδερώματος

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων
    • Δωρεάν προϊόντα περιποίησης

    Design

    • Παρκέ δάπεδο

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
    • Αυτόματοι πωλητές
    • Ανιχνευτές καπνού
    • Πυροσβεστήρες

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 16:00 έως 23:59
    Check-out: έως 10:00
    Αριθμός αδείας24江衛環01第30号
    Συχνές ερωτήσεις
    • Ποια αξιοθέατα έχει κοντά στο το New Cozy Apt Located On The Japanese Local Shopping Street;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το New Cozy Apt Located On The Japanese Local Shopping Street περιλαμβάνουν Συνοικία Asakusa, Μουσείο Έντο του Τόκιο καθώς και Ναός Shibamata Taishakuten.
    • Πόσο κοστίζει η κράτηση στο το New Cozy Apt Located On The Japanese Local Shopping Street;
      Η τιμή κράτησης στο το New Cozy Apt Located On The Japanese Local Shopping Street θα είναι 91$.
    • Υπάρχουν εστιατόρια κοντά στο το New Cozy Apt Located On The Japanese Local Shopping Street;
      Τα εστιατόρια κοντά στο το New Cozy Apt Located On The Japanese Local Shopping Street περιλαμβάνουν Yakitoritorisho και Yagiya και απέχουν μόνο 7 λεπτά με τα πόδια.
    • Είναι διαθέσιμη η σύνδεση στο Ίντερνετ στο διαμέρισμα;
      Όχι, στο διαμέρισμα δεν προσφέρει Wi-Fi. Παρακαλούμε, επικοινωνήστε με το κατάλυμα για να μάθετε περισσότερα σχετικά με τους όρους και προϋποθέσεις.

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    ΔιεθΝές Αεροδρόμιο Τόκιο Haneda
    31 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Σταθμός Kameido
    3,6 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    New Cozy Apt Located On The Japanese Local Shopping Street Τόκιο

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο